Верифікований профіль
20
Років досвіду
5
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
121
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2408
Останній візит на сайт
5 днів тому

Продаж комерційної нерухомості (33)

  • Квартал
    50 000 $
    1 064 $/м²

    Джерельна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Фортуна 2
    багатофункціональне приміщення
    47 м²
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    Комерція з окремим входом три кімнати + комора санвузол . електро котел пожежна сигналізація тепла підлога.
    Рієлтор
  • Квартал
    41 000 $
    1 414 $/м²

    Університетська вул., 2-Л

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Карат
    багатофункціональне приміщення
    29 м²
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    Продаж комерційного приміщення, м Ірпінь, вул Університетська 2-Л. Поруч Центральний парк та зручна локація для ведення бізнесу та розширення своїх послуг З ремонтом, що дозволяє відразу облаштовувати його як: - офіс - Пекарню-кавярню - міні маркет - цех для виготовлення не дуже обємних товарів чи сортування Вхід зі сторони двору, приміщення не фасадне
    Рієлтор
  • Квартал
    119 400 $
    1 003 $/м²

    Центральна вул. (Чапаєва), 65

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    119 м²
    1 міс. тому
    Ірпінь, вулиця Центральна, 65. Другий поверх, чистове оздоблення стін, стяжка, всі комунікації — 1100 у.о./м². 119,4 м² — 131 340 у.о. Є варіант продажу з ремонтом (обговорюється).
    Рієлтор
  • Квартал
    5 000 $
    200 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення для надання послуг
    25 м²
    1 міс. тому
    Продаж готового,прибуткового бізнесу!! (кавʼярня/магазин розливного пива) ЖК Фортуна Фасадне приміщення (25м2) Гарний прохідний трафік. Якісний ремонт -відеоспостереження -охорона система -кондиціонер -фільтр води -установки,крани для пива -холодильники -всі необхідні меблі -повністю облаштована касова зона(пк,програма,прро… -все необхідне для роботи кавʼярні
    Рієлтор
  • Квартал
    18 500 $
    1 028 $/м²

    Миколи Сингаївського вул. (Ново-Оскольська), 2-Б/10

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    18 м²
    1 міс. тому
    Жк Бургундія 1 Ірпінь, вул Миколи Сингаївського, буд 2б/10 Комерційне приміщення номер 2 Площа 18 м2 Вхід з фасаду Наповнення: штукатурка,стяжка, комунікації (вода,каналізація,електрика) Лічильники (вода, електроенергія) Інтернет
    Рієлтор
  • Квартал
    12 000 $
    706 $/м²

    Літературна вул. (Чехова), 6-В

    БЕЗ КОМІСІЇ
    склад
    17 м²
    1 міс. тому
    У продажу складське приміщення площею 17 м² Зручне розташування — у будинку Сухе та чисте приміщення Безпечний доступ — лише для мешканців За деталями телефонуйте
    Рієлтор
  • Квартал
    66 000 $
    1 200 $/м²

    Мінеральна вул., 7ж

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    55 м²
    1 міс. тому
    В продажу Супер Ліквідна комерція! 55 м2-офісне приміщення з ремонтом ! Є орендар,На пів року ,рік готовий платити 400$ на міс. Центр міста Ірпінь! Поруч суд та поліція,підійде для "Юридичної консультації"
    Рієлтор
  • Квартал
    15 000 $
    294 $/м²

    Білокур вул. (Курська), 2в

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    51 м²
    1 міс. тому
    Терміново! Представник власника. Без Комісії В продажу Комерційне приміщення! Цокольне,52 м2 в центрі комплекса Можливо зробити Вікна. Переробити в квартиру-Житловий фонд Зручна розвязка доріг Заведена електрика,Центральна вода та каналізація Найкраща пропозиція на ринку
    Рієлтор
  • Квартал
    40 000 $
    952 $/м²

    вул. Єрощенка, 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    42 м²
    1 міс. тому
    Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний комплекс Оптимальна площа – 42,7 м², що підходить для різних форматів бізнесу. Сучасний ремонт Всі комунікації – електрика, вода, опалення, інтернет. Парковка – зручний під’їзд і місця для авто клієнтів та співробітників. Окремий вхід Це чудова можливість для стабільного доходу та розвитку вашого бізнесу!
    Рієлтор
  • Квартал
    33 000 $
    786 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 2/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    42 м²
    1 міс. тому
    Комерційне приміщення на продаж — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестицій. Зручне розташування, окремий вхід, фасадні вікна, можливість розміщення реклами. Підійде під офіс, магазин, салон чи інший вид діяльності. Документи готові до угоди. Телефонуйте або пишіть для отримання додаткової інформації! Перегляд за домовленістю!
    Рієлтор
  • Квартал
    26 000 $
    788 $/м²

    Матвія Донцова вул. (Тургенєвська), 10а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    33 м²
    1 міс. тому
    Продам приміщення з ремонтом. Загальна площа 32.8м2 В приміщенні зроблено ремонт. Знаходить в теплому цоколі. Опалення електрорадіатор. Інтернет. Витяжка. Сигналізація. Тарифи житлові. Виводу на воду та каналізацію в приміщенні немає, але можна підключити. Труби проходять в спільній із сусідами стіні. Туалет знаходиться в окремому приміщенні. Встановлено бойлер під мийкою та витяжка. Можна використовувати під різні види діяльності: фотостудія, салон, офіс і т.і. Поряд парк Правика, супермаркет Лоток, школа, обжитий район. Телефонуйте! Запрошую на перегляд!
    Рієлтор
  • Квартал
    25 000 $
    321 $/м²

    Західна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    78 м²
    1 міс. тому
    В густонаселеному районі Ірпінь ЖК Рич Таун. Поруч ЖК Бургундія та ЖК Синергія. Комерційне приміщення вільного призначення 78.5 м2 (цоколь, без ремонту) чорнова стяжка, підведені коммунікації Окрема вхідна група на декілька приміщень.
    Рієлтор
  • Квартал
    27 000 $
    375 $/м²

    Західна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    72 м²
    1 міс. тому
    Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 (цоколь, підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на полу, стабілізаторы напруги на кожну фазу + разводка электрики, інтернет, охорона Окрема вхідна група на декілька приміщень
    Рієлтор
  • Квартал
    40 000 $
    1 538 $/м²

    Західна вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Rich Town
    багатофункціональне приміщення
    26 м²
    2016 рік побудови
    1 міс. тому
    Пропонується до продажу комерційне приміщення з якісним ремонтом у місті Ірпінь. Сучасний ремонт — можна заїжджати та працювати Підійде під офіс, салон краси, кабінет, студію, шоурум або інший бізнес Активний район з гарною прохідністю Усі комунікації підключені Вікна повноцінні! В загальному коридорі зроблений ремонт. Окремий вхід Тепла водяна підлога Витяжка професійна Пожарна сигналізація+ діючий проект Кондиціонер інверторний Утеплення Бойлер Чудовий варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції під оренду.
    Рієлтор
  • Квартал
    28 000 $
    1 556 $/м²

    Західна вул., 3

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Бургундія
    приміщення для надання послуг
    18 м²
    1 міс. тому
    Продаж приміщення, готовий бізнес Ірпінь, ЖК Бургундія Все що на фото залишається Приміщення 18м2 Поверх 1 із 6
    Рієлтор
  • Квартал
    45 000 $
    1 000 $/м²

    Мечникова вул., 106

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Green Life
    багатофункціональне приміщення
    45 м²
    1 міс. тому
    рпінь. ЖК Грін Лайф, вул. Мечнікова 106. Комерційне приміщення в неглибокому цоколі. Площа 45м2. Потужність електроенергії 3 фази по 7 кВт. Вода і каналізація центральні. Свій, окремий вхід на територію ЖК.
    Рієлтор
  • Квартал
    118 875 $
    752 $/м²

    Миколи Сингаївського вул. (Ново-Оскольська), 10а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    158 м²
    1 міс. тому
    Продаж комерційних приміщень Три окремих 51.8 м2/53.4 м2/53.3 м2 Ірпінь, ЖК Прованс 2 Без ремонту Напів цокольний поверх Потужність 16 кВт Ціна 750$/м2 Торг реальному покупцю
    Рієлтор
  • Квартал
    212 500 $
    840 $/м²

    Університетська вул., 3/9

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК City Park
    багатофункціональне приміщення
    253 м²
    1 міс. тому
    Продаж просторого комерційного приміщення ЖК Сіті Парк. Під будь який вид діяльності. Вул. Університетська 3/9 ( супер локація ), розташоване поруч з парком Центральним. (Густо заселений район міста Ірпінь) Площа: 253,17 м2 Високі стелі. Ви можете зробити інтер’єр приміщення на Свій смак! Є можливість збільшити потужність е-енергії під потреби.
    Рієлтор
  • Квартал
    34 000 $
    791 $/м²

    Лісова вул., 4-З

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    43 м²
    1 міс. тому
    Продається Приміщення під офіс, студію, салон, інтернет-магазин, дитячий клуб. Місто Ірпінь, вул. Лісова 4-з. Ремонт, бойлер, інтернет, санвузол, окрема душова кімната. Поруч Центральний Парк, вся інфраструктура, швидкий виїзд на Київ. Цокольне приміщення, монолітні стіни (безпечне місце у наш час), є два вікна (видно на фото). Один вхід на три приміщення. Поруч з приміщенням парковка, завжди є місця для паркування авто.
    Рієлтор
  • Квартал
    47 500 $
    552 $/м²

    Єрощенка вул., 12

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Островський
    багатофункціональне приміщення
    86 м²
    1 міс. тому
    Продам готове приміщення! Окремий вхід, вулиця Єрощенка Приміщення з ремонтом та меблями (все як на фото). Три окремі кімнати, у кожній вікна, вхідна група та санвузол. Приміщення має окремий вхід. Охорона, відеоспостереження тощо. Раніше був офіс. Телефонуйте, приїжджайте на перегляд. Торг можливий.
    Рієлтор
  • Квартал
    77 500 $
    1 092 $/м²

    Університетська вул., 65

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    71 м²
    1 міс. тому
    АКЦІЯ! Продаж фасадної комерційної нерухомості з РЕМОНТОМ! Великий трафік Продам комерційне приміщення з ремонтом, як на фото! Усі центральні комунікації, велика потужність підведеної електрики. Вулиця Центральна, 65, фасад на дорогу з величезним трафіком. Телефонуйте, приїздіть на перегляд.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.