Верифікований профіль
20
Років досвіду
5
Верифікованих рекомендацій
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
121
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
2408
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж комерційної нерухомості (53)

  • Квартал
    1 500 000 €
    209 €/м²

    Низгірецька вул., 40

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    7179.5 м²
    1970 рік побудови
    2 тиж. тому
    Пропонується до продажу автотранспортне підприємство АТП-11856 у місті Бердичеві. Ідеально підходить для інвестора або власника, що хоче розширити діяльність у сфері вантажних та/або пасажирських перевезень. --- Форма власності: ПРАТ --- Площа приміщень: 7179,5 м.кв. --- Площа земельної ділянки: 6,5486 га --- Газ: середній тиск, власна тупікова гілка – діаметр газопроводу 200 мм. Можливо побудувати власну когенераційну станцію для генерації електроенергії та тепла. --- Локація: окремий виїзд на окружну міську дорогу трасса М21 Житомир – Вінниця. Відстань до центрального залізничного вокзалу міста Бердичів - 600 м. По межі земельної ділянки проходить підїздна залізнична колія яка знаходи...
    Рієлтор
  • Квартал
    41 350 $
    861 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 8а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    48 м²
    4 тиж. тому
    Продаж комерції Буча , ЖК Іділіка Центральний вхід в комплекс, цоколь Площа 48,7 м2 Заведено 10 кВт електрики
    Рієлтор
  • Квартал
    50 000 $
    1 064 $/м²

    Джерельна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Фортуна 2
    багатофункціональне приміщення
    47 м²
    2016 рік побудови
    4 тиж. тому
    Комерція з окремим входом три кімнати + комора санвузол . електро котел пожежна сигналізація тепла підлога.
    Рієлтор
  • Квартал
    41 000 $
    1 414 $/м²

    Університетська вул., 2-Л

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Карат
    багатофункціональне приміщення
    29 м²
    2016 рік побудови
    4 тиж. тому
    Продаж комерційного приміщення, м Ірпінь, вул Університетська 2-Л. Поруч Центральний парк та зручна локація для ведення бізнесу та розширення своїх послуг З ремонтом, що дозволяє відразу облаштовувати його як: - офіс - Пекарню-кавярню - міні маркет - цех для виготовлення не дуже обємних товарів чи сортування Вхід зі сторони двору, приміщення не фасадне
    Рієлтор
  • Квартал
    62 000 $
    912 $/м²

    вул. Івана Кожедуба, 8а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    68 м²
    4 тиж. тому
    Комерційне приміщення (напівцоколь, вхід з двору) Буча, вул. Івана Кожедуба,8а ЖК Іділіка 67,5 м2 Зроблена штукатурка
    Рієлтор
  • Квартал
    200 000 $
    2 000 $/м²

    Січових Стрільців вул. (Артема), 13

    БЕЗ КОМІСІЇ Лук'янівська
    багатофункціональне приміщення
    100 м²
    3 тиж. тому
    Нежитлове приміщення в житловому будинку Поверх: 2/3 Загальна площа: 100 м2 Шевченківський район. Центр: вул. Січових Стрільців 13. Стан приміщення довільний, кабінетна система, кондиционери, висота стель 3, 20 м. Інтернет, своє паркування. Чистий підʼїзд. чудова транспортна розвʼязка, ст. м. Золоті Ворота / Лукʼянівська пішки 10-15 хвилин
    Рієлтор
  • Квартал
    350 000 $
    127 $/м²

    Привокзальна, 11

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    2750 м²
    3 тиж. тому
    Продається діючий багатопрофільний бізнес із повністю укомплектованим професійним персоналом (понад 30 осіб). Центр, зручний під’їзд, жвавий трафік. Об’єкт включає: - Кафе з банкетним залом на 120 місць; Власну пекарню - Маркет; Будівельно-господарський магазин - Готель на 18 номерів; Допоміжні приміщення для операційних потреб Загальна площа будівель: 2750 м² Площа земельної ділянки: 30 соток Комунікації: централізоване водопостачання, електропостачання 50 кВт+ генератор на 50 кВт, власна котельня (два твердопаливні котли 100 кВт та 200 кВт) Об'єкт придатний для подальшого розвитку у сфері громадського харчування, роздрібної торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу. За додатковою інфор...
    Рієлтор
  • Квартал
    126 000 $
    490 $/м²

    Андріївська, 25

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення для надання послуг
    257 м²
    3 тиж. тому
    Місце, де кожен день починається з дитячої посмішки та великих мрій! Продаж діючого садочка — бізнес із відпрацьованою моделлю та гарантованим доходом. Р-н Білогородки, всього 15 хвилин до Києва, до Житомирської траси 3,3 км У кожного великого проєкту є маленький початок. Цей садочок — це готовий фундамент для тих, хто хоче створити більше, ніж бізнес. Тут формуються перші мрії, перші друзі, перші відкриття. Що вже створено та працює сьогодні: • Будинок 257 м², збудований за сучасною технологією (каркас+мінвата+цегла+сайдинг) • 5,5 соток землі — облаштована й безпечна територія для щасливого дитинства • Місця для 40 маленьких сердець у турботливому просторі (і можливість відкриття додатко...
    Рієлтор
  • Квартал
    119 400 $
    1 003 $/м²

    Центральна вул. (Чапаєва), 65

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    119 м²
    4 тиж. тому
    Ірпінь, вулиця Центральна, 65. Другий поверх, чистове оздоблення стін, стяжка, всі комунікації — 1100 у.о./м². 119,4 м² — 131 340 у.о. Є варіант продажу з ремонтом (обговорюється).
    Рієлтор
  • Квартал
    5 000 $
    200 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 8

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення для надання послуг
    25 м²
    4 тиж. тому
    Продаж готового,прибуткового бізнесу!! (кавʼярня/магазин розливного пива) ЖК Фортуна Фасадне приміщення (25м2) Гарний прохідний трафік. Якісний ремонт -відеоспостереження -охорона система -кондиціонер -фільтр води -установки,крани для пива -холодильники -всі необхідні меблі -повністю облаштована касова зона(пк,програма,прро… -все необхідне для роботи кавʼярні
    Рієлтор
  • Квартал
    18 500 $
    1 028 $/м²

    Миколи Сингаївського вул. (Ново-Оскольська), 2-Б/10

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    18 м²
    4 тиж. тому
    Жк Бургундія 1 Ірпінь, вул Миколи Сингаївського, буд 2б/10 Комерційне приміщення номер 2 Площа 18 м2 Вхід з фасаду Наповнення: штукатурка,стяжка, комунікації (вода,каналізація,електрика) Лічильники (вода, електроенергія) Інтернет
    Рієлтор
  • Квартал
    12 000 $
    706 $/м²

    Літературна вул. (Чехова), 6-В

    БЕЗ КОМІСІЇ
    склад
    17 м²
    4 тиж. тому
    У продажу складське приміщення площею 17 м² Зручне розташування — у будинку Сухе та чисте приміщення Безпечний доступ — лише для мешканців За деталями телефонуйте
    Рієлтор
  • Квартал
    66 000 $
    1 200 $/м²

    Мінеральна вул., 7ж

    БЕЗ КОМІСІЇ
    офісне приміщення
    55 м²
    3 тиж. тому
    В продажу Супер Ліквідна комерція! 55 м2-офісне приміщення з ремонтом ! Є орендар,На пів року ,рік готовий платити 400$ на міс. Центр міста Ірпінь! Поруч суд та поліція,підійде для "Юридичної консультації"
    Рієлтор
  • Квартал
    15 000 $
    294 $/м²

    Білокур вул. (Курська), 2в

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    51 м²
    4 тиж. тому
    Терміново! Представник власника. Без Комісії В продажу Комерційне приміщення! Цокольне,52 м2 в центрі комплекса Можливо зробити Вікна. Переробити в квартиру-Житловий фонд Зручна розвязка доріг Заведена електрика,Центральна вода та каналізація Найкраща пропозиція на ринку
    Рієлтор
  • Квартал
    40 000 $
    952 $/м²

    вул. Єрощенка, 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    42 м²
    4 тиж. тому
    Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний комплекс Оптимальна площа – 42,7 м², що підходить для різних форматів бізнесу. Сучасний ремонт Всі комунікації – електрика, вода, опалення, інтернет. Парковка – зручний під’їзд і місця для авто клієнтів та співробітників. Окремий вхід Це чудова можливість для стабільного доходу та розвитку вашого бізнесу!
    Рієлтор
  • Квартал
    27 000 $
    692 $/м²

    Івана Кожедуба вул., 3а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    39 м²
    4 тиж. тому
    Комерційне приміщення в ЖК Міленіум Стейт в цокольному приміщенні з окремим входом. Площа 39,2м2. В приміщенні розведена електрика, водопостачання, стяжка з теплою підлогою. Будинок введений в експлуатацію.
    Рієлтор
  • Квартал
    33 000 $
    786 $/м²

    Григорія Сковороди вул., 2/1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    42 м²
    4 тиж. тому
    Комерційне приміщення на продаж — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестицій. Зручне розташування, окремий вхід, фасадні вікна, можливість розміщення реклами. Підійде під офіс, магазин, салон чи інший вид діяльності. Документи готові до угоди. Телефонуйте або пишіть для отримання додаткової інформації! Перегляд за домовленістю!
    Рієлтор
  • Квартал
    26 000 $
    788 $/м²

    Матвія Донцова вул. (Тургенєвська), 10а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    33 м²
    4 тиж. тому
    Продам приміщення з ремонтом. Загальна площа 32.8м2 В приміщенні зроблено ремонт. Знаходить в теплому цоколі. Опалення електрорадіатор. Інтернет. Витяжка. Сигналізація. Тарифи житлові. Виводу на воду та каналізацію в приміщенні немає, але можна підключити. Труби проходять в спільній із сусідами стіні. Туалет знаходиться в окремому приміщенні. Встановлено бойлер під мийкою та витяжка. Можна використовувати під різні види діяльності: фотостудія, салон, офіс і т.і. Поряд парк Правика, супермаркет Лоток, школа, обжитий район. Телефонуйте! Запрошую на перегляд!
    Рієлтор
  • Квартал
    25 000 $
    321 $/м²

    Західна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    78 м²
    4 тиж. тому
    В густонаселеному районі Ірпінь ЖК Рич Таун. Поруч ЖК Бургундія та ЖК Синергія. Комерційне приміщення вільного призначення 78.5 м2 (цоколь, без ремонту) чорнова стяжка, підведені коммунікації Окрема вхідна група на декілька приміщень.
    Рієлтор
  • Квартал
    27 000 $
    375 $/м²

    Західна вул., 14

    БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    72 м²
    4 тиж. тому
    Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 (цоколь, підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на полу, стабілізаторы напруги на кожну фазу + разводка электрики, інтернет, охорона Окрема вхідна група на декілька приміщень
    Рієлтор
  • Квартал
    230 000 $
    1 150 $/м²

    Ворзельська вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    приміщення вільного призначення
    200 м²
    4 тиж. тому
    Продаж комерції Ворзель Вулиця зі жвавим трафіком. На першому поверсі знаходиться супермаркет Quick Mart. Можливий поділ на 4-5 малих приміщень. Є санвузол. Є приміщення під душ. Встановлено бойлер.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: