Верифицированный профиль
20
Лет опыта
5
Верифицированных рекомендаций
2
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
121
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
2359
Последний визит на сайт
вчера

Продажа коммерческой недвижимости (53)

  • Квартал
    1 500 000 €
    209 €/м²

    Низгурецкая ул., 40

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    7180 м²
    1970 год постройки
    2 нед. назад
    Пропонується до продажу автотранспортне підприємство АТП-11856 у місті Бердичеві. Ідеально підходить для інвестора або власника, що хоче розширити діяльність у сфері вантажних та/або пасажирських перевезень. --- Форма власності: ПРАТ --- Площа приміщень: 7179,5 м.кв. --- Площа земельної ділянки: 6,5486 га --- Газ: середній тиск, власна тупікова гілка – діаметр газопроводу 200 мм. Можливо побудувати власну когенераційну станцію для генерації електроенергії та тепла. --- Локація: окремий виїзд на окружну міську дорогу трасса М21 Житомир – Вінниця. Відстань до центрального залізничного вокзалу міста Бердичів - 600 м. По межі земельної ділянки проходить підїздна залізнична колія яка знаходи...
    Риелтор
  • Квартал
    41 350 $
    861 $/м²

    Кожедуба ул., 8а

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    48 м²
    3 нед. назад
    Продаж комерції Буча , ЖК Іділіка Центральний вхід в комплекс, цоколь Площа 48,7 м2 Заведено 10 кВт електрики
    Риелтор
  • Квартал
    50 000 $
    1 064 $/м²

    Джерельна ул., 14

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Фортуна 2
    многофункциональное помещение
    47 м²
    2016 год постройки
    3 нед. назад
    Комерція з окремим входом три кімнати + комора санвузол . електро котел пожежна сигналізація тепла підлога.
    Риелтор
  • Квартал
    41 000 $
    1 414 $/м²

    Университетская ул., 2-Л

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Карат
    многофункциональное помещение
    29 м²
    2016 год постройки
    3 нед. назад
    Продаж комерційного приміщення, м Ірпінь, вул Університетська 2-Л. Поруч Центральний парк та зручна локація для ведення бізнесу та розширення своїх послуг З ремонтом, що дозволяє відразу облаштовувати його як: - офіс - Пекарню-кавярню - міні маркет - цех для виготовлення не дуже обємних товарів чи сортування Вхід зі сторони двору, приміщення не фасадне
    Риелтор
  • Квартал
    62 000 $
    912 $/м²

    вул. Івана Кожедуба, 8а

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    68 м²
    3 нед. назад
    Комерційне приміщення (напівцоколь, вхід з двору) Буча, вул. Івана Кожедуба,8а ЖК Іділіка 67,5 м2 Зроблена штукатурка
    Риелтор
  • Квартал
    200 000 $
    2 000 $/м²

    Сечевых Стрельцов ул. (Артема), 13

    БЕЗ КОМИССИИ Лукьяновская
    многофункциональное помещение
    100 м²
    3 нед. назад
    Нежитлове приміщення в житловому будинку Поверх: 2/3 Загальна площа: 100 м2 Шевченківський район. Центр: вул. Січових Стрільців 13. Стан приміщення довільний, кабінетна система, кондиционери, висота стель 3, 20 м. Інтернет, своє паркування. Чистий підʼїзд. чудова транспортна розвʼязка, ст. м. Золоті Ворота / Лукʼянівська пішки 10-15 хвилин
    Риелтор
  • Квартал
    350 000 $
    127 $/м²

    Привокзальна, 11

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    2750 м²
    3 нед. назад
    Продається діючий багатопрофільний бізнес із повністю укомплектованим професійним персоналом (понад 30 осіб). Центр, зручний під’їзд, жвавий трафік. Об’єкт включає: - Кафе з банкетним залом на 120 місць; Власну пекарню - Маркет; Будівельно-господарський магазин - Готель на 18 номерів; Допоміжні приміщення для операційних потреб Загальна площа будівель: 2750 м² Площа земельної ділянки: 30 соток Комунікації: централізоване водопостачання, електропостачання 50 кВт+ генератор на 50 кВт, власна котельня (два твердопаливні котли 100 кВт та 200 кВт) Об'єкт придатний для подальшого розвитку у сфері громадського харчування, роздрібної торгівлі та готельно-ресторанного бізнесу. За додатковою інфор...
    Риелтор
  • Квартал
    126 000 $
    490 $/м²

    Андріївська, 25

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    257 м²
    3 нед. назад
    Місце, де кожен день починається з дитячої посмішки та великих мрій! Продаж діючого садочка — бізнес із відпрацьованою моделлю та гарантованим доходом. Р-н Білогородки, всього 15 хвилин до Києва, до Житомирської траси 3,3 км У кожного великого проєкту є маленький початок. Цей садочок — це готовий фундамент для тих, хто хоче створити більше, ніж бізнес. Тут формуються перші мрії, перші друзі, перші відкриття. Що вже створено та працює сьогодні: • Будинок 257 м², збудований за сучасною технологією (каркас+мінвата+цегла+сайдинг) • 5,5 соток землі — облаштована й безпечна територія для щасливого дитинства • Місця для 40 маленьких сердець у турботливому просторі (і можливість відкриття додатко...
    Риелтор
  • Квартал
    119 400 $
    1 003 $/м²

    Центральная ул. (Чапаева), 65

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    119 м²
    3 нед. назад
    Ирпень, улица Центральная 65. Второй этаж с чистовой отделкой стен, стяжка, все коммуникации 1100 у.е. м2 119,4м2- 131340 у.е. Есть вариант продажи с ремонтом ( оговаривается)
    Риелтор
  • Квартал
    5 000 $
    200 $/м²

    Григория Сковороды ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    25 м²
    3 нед. назад
    Продаж готового,прибуткового бізнесу!! (кавʼярня/магазин розливного пива) ЖК Фортуна Фасадне приміщення (25м2) Гарний прохідний трафік. Якісний ремонт -відеоспостереження -охорона система -кондиціонер -фільтр води -установки,крани для пива -холодильники -всі необхідні меблі -повністю облаштована касова зона(пк,програма,прро… -все необхідне для роботи кавʼярні
    Риелтор
  • Квартал
    18 500 $
    1 028 $/м²

    Миколи Сингаївського ул. (Ново-Оскольская), 2-Б/10

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    18 м²
    3 нед. назад
    Жк Бургундія 1 Ірпінь, вул Миколи Сингаївського, буд 2б/10 Комерційне приміщення номер 2 Площа 18 м2 Вхід з фасаду Наповнення: штукатурка,стяжка, комунікації (вода,каналізація,електрика) Лічильники (вода, електроенергія) Інтернет
    Риелтор
  • Квартал
    12 000 $
    706 $/м²

    Літературна ул. (Чехова), 6-В

    БЕЗ КОМИССИИ
    склад
    17 м²
    3 нед. назад
    У продажу складське приміщення площею 17 м² Зручне розташування — у будинку Сухе та чисте приміщення Безпечний доступ — лише для мешканців За деталями телефонуйте
    Риелтор
  • Квартал
    66 000 $
    1 200 $/м²

    Мінеральна ул., 7ж

    БЕЗ КОМИССИИ
    офисное помещение
    55 м²
    3 нед. назад
    В продажу Супер Ліквідна комерція! 55 м2-офісне приміщення з ремонтом ! Є орендар,На пів року ,рік готовий платити 400$ на міс. Центр міста Ірпінь! Поруч суд та поліція,підійде для "Юридичної консультації"
    Риелтор
  • Квартал
    15 000 $
    294 $/м²

    Белокур ул. (Курская), 2в

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    51 м²
    3 нед. назад
    Терміново! Представник власника. Без Комісії В продажу Комерційне приміщення! Цокольне,52 м2 в центрі комплекса Можливо зробити Вікна. Переробити в квартиру-Житловий фонд Зручна розвязка доріг Заведена електрика,Центральна вода та каналізація Найкраща пропозиція на ринку
    Риелтор
  • Квартал
    40 000 $
    952 $/м²

    вул. Єрощенка, 12

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    42 м²
    3 нед. назад
    Пропонуємо унікальну можливість придбати комерційне приміщення у вигідній локації,вул.Єрощенка. Це ідеальне місце для офісу, салону краси,розвиваючих курсів. Вигідне розташування, спокійний комплекс Оптимальна площа – 42,7 м², що підходить для різних форматів бізнесу. Сучасний ремонт Всі комунікації – електрика, вода, опалення, інтернет. Парковка – зручний під’їзд і місця для авто клієнтів та співробітників. Окремий вхід Це чудова можливість для стабільного доходу та розвитку вашого бізнесу!
    Риелтор
  • Квартал
    27 000 $
    692 $/м²

    Кожедуба ул., 3а

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    39 м²
    3 нед. назад
    Комерційне приміщення в ЖК Міленіум Стейт в цокольному приміщенні з окремим входом. Площа 39,2м2. В приміщенні розведена електрика, водопостачання, стяжка з теплою підлогою. Будинок введений в експлуатацію.
    Риелтор
  • Квартал
    33 000 $
    786 $/м²

    Григория Сковороды ул., 2/1

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    42 м²
    3 нед. назад
    Комерційне приміщення на продаж — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестицій. Зручне розташування, окремий вхід, фасадні вікна, можливість розміщення реклами. Підійде під офіс, магазин, салон чи інший вид діяльності. Документи готові до угоди. Телефонуйте або пишіть для отримання додаткової інформації! Перегляд за домовленістю!
    Риелтор
  • Квартал
    26 000 $
    788 $/м²

    Матвія Донцова ул. (Тургеневская), 10а

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    33 м²
    3 нед. назад
    Продам приміщення з ремонтом. Загальна площа 32.8м2 В приміщенні зроблено ремонт. Знаходить в теплому цоколі. Опалення електрорадіатор. Інтернет. Витяжка. Сигналізація. Тарифи житлові. Виводу на воду та каналізацію в приміщенні немає, але можна підключити. Труби проходять в спільній із сусідами стіні. Туалет знаходиться в окремому приміщенні. Встановлено бойлер під мийкою та витяжка. Можна використовувати під різні види діяльності: фотостудія, салон, офіс і т.і. Поряд парк Правика, супермаркет Лоток, школа, обжитий район. Телефонуйте! Запрошую на перегляд!
    Риелтор
  • Квартал
    25 000 $
    321 $/м²

    Западная ул., 14

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    78 м²
    3 нед. назад
    В густонаселеному районі Ірпінь ЖК Рич Таун. Поруч ЖК Бургундія та ЖК Синергія. Комерційне приміщення вільного призначення 78.5 м2 (цоколь, без ремонту) чорнова стяжка, підведені коммунікації Окрема вхідна група на декілька приміщень.
    Риелтор
  • Квартал
    27 000 $
    375 $/м²

    Западная ул., 14

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    72 м²
    3 нед. назад
    Комерційне приміщення вільного призначення 72.1 м2 (цоколь, підвід комунікацій, робився косметичний ремонт під виробництво, плитка на полу, стабілізаторы напруги на кожну фазу + разводка электрики, інтернет, охорона Окрема вхідна група на декілька приміщень
    Риелтор
  • Квартал
    230 000 $
    1 150 $/м²

    Ворзельська ул., 2

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    200 м²
    3 нед. назад
    Продаж комерції Ворзель Вулиця зі жвавим трафіком. На першому поверсі знаходиться супермаркет Quick Mart. Можливий поділ на 4-5 малих приміщень. Є санвузол. Є приміщення під душ. Встановлено бойлер.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: